Bayrampaşa Arçelik Servisi

Bayrampaşa Arçelik Servisi, Avrupa yakasının en kapsamlı araç filosu ile ilçenin tüm ikamet noktalarına en hızlı şekilde servis desteği götüren kuruluştur. Merkezimiz bünyesinde Arçelik marka tüm beyaz eşya ve ankastre cihazlara montaj, bakım ve onarım uygulamaları yapılmaktadır. Bilindik servis kalemlerine ek olarak yedek parça ve aksesuar satışı da yapan Bayrampaşa Arçelik Servisi, sipariş verildiği taktirde aynı gün içerisinde teslimat olanağı sağlayan tek teknik servistir.

Alışılagelmiş özel servis işletmelerinde farklı olarak imzasını attığı her işe garanti süresi biçen firmamız, bu süre zarfında herhangi bir problemle karşı karşıya kalmanız halinde ücretsiz onarım desteği sunmaktadır. Onarım gibi uygulamalara ek olarak Arçelik Servis Bayrampaşa çatısında bakıma alınmış olan cihazların garanti süresi uzatılmaktadır.

Yedek Parça ve Aksesuar Satışı

Orijinal yedek parça ve aksesuar kullanımı cihaz ömrü açısından büyük önem arz etmekte olup, performans için olmazsa olmazdır.  Bayrampaşa bölgesinde orijinal ürün teminatının güç olduğunun farkında olan firmamız siz değerli Arçelik kullanıcılarına hakkettiği ölçüde hizmet sunabilmek için yedek parça ve aksesuar deposu kurmuştur.

Gereksinimlerinize karşılık verecek stok yeterliliğine her daim sahip olan depomuzda tüm ihtiyaçlarınıza yönelik orijinal ve doğa dostu seçenekleri bulunmaktadır.

Ekonomik Fiyatlarla Kaliteli Hizmet

Arçelik Servis Bayrampaşa, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile uzun vadeli çözümler yaratma hedefindedir. Uygulamalarımızın tümü tüketiciye az eneri tüketen cihazlar kazandırma amacı ile servis çalışanlarımız tarafında titizlikle icra edilmektedir. Fiyat politikamız gerçekçi olup ödeme hususunda sağladığımız kolaylıklar tüketicinin yüzünü güldürmektedir.